Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Byla jsem pravidelnou pacientkou u svého gynekologa s kvasinkovým zánětem pochvy. Pan doktor vždy říkal, že 2/3 jeho pacientek chodí s totožným problémem, že nejsem jediná. Používala jsem spousty krémů, čípků a Antibiotik i Antimykotik a stále se můj problém neřešil.Některé používal i můj manžel, ale stále se problém vracel.Proto bych chtěla přispět svou osobní zkušeností.

Ten, kdo nemá podobnou zkušenost, můžet být rád / způsobuje to kvasinka Candida albicans / .Jedná se o svědění, pálení  a otok. Velké řezání při močení a nechuť k pohlavnímu styku, protože je nepříjemný a bolestivý. Kamarádka, zdravotní sestra mi doporučila ALOE VERA gel Broskev 1,5ml/1kg váhy 2x denně, COLOSTRUM kapsle 3x denně a PROBIOTIK 12 1x denně. Udělala jsem si " kašičku" z Aloe Vera Koncentrátu s Colostrem a zaváděla přes tampon několikrát za den. A výsledek se dostavil ve velmi krátké doběl. Moc moc děkuji! Příroda je holt příroda, tu nic nenahradí...

Prodávám a doporučuji svým pacientům nejvíc extra svěží zubní pastu s Aloe Vera a Echinaceou. Mám s ním velmi dobré výsledky ( viz příloha - obr. 1397 před započetím léčby a 1415 stav po pouhých 14 dnech užívání 3x denně v kombinaci s Mikrosilver zubní pastou aplikovanou mezizubními kartáčky,je vidět výrazný rozdíl v barvě )  a sám obě pasty také používám.

 Již několik let vozím jako zdravotník na letní dětský tábor Spray 1. pomoci. Předávám tímto výbornou zkušenost na štípnutí od včel, vos, komárů atd. Otok okamžitě mizí a dětem se hned uleví od pálení a svědění.

                                                                                                                                                                                                                 Erika

Dlouhá léta jsem trpěla zrohovatělou kůží na chodidlech. Začala jsem pravidelně používat Aloe Vera krém s propolisem a po pár týdnech bylo po problému. Nejen, že je to v létě velmi neestetické, ale tento neřešený problém se prodražuje i roztrháváním silonek. Silonky máte maximálně na den! Velmi doporučuji krém s propolisem!

                                                                                                                                                                                                   Marta

Můj příběh začal již před rokem, kdy mi drastická léčba páteře a obratlů způsobila odvápnění kostí. Postupem léčby docházelo i k poruše trávení, nechutenství, zácpě... V nemocnici jsem pobývala půl roku. Stálé záněty v těle léčené antibiotiky, špatné výsledky jaterních testů, vysoké CRP. Lékaři byli skeptiční a už si nevěděli rady. Negativní vedlejší účinky léků způsobily i rychlé vypadávání vlasů, což ovlivnilo i mou psychiku a sebevědomí.  Byla jsem naprosto zoufalá, na hlavě se mi vytvořily ložiska, kde mi přestaly růst vlasy úplně. O kvalitě vlasů nemohla být ani řeč. Na místo vlasů jsem měla na hlavě řídké chmíří! 

Nedá mi, abych se s vámi nepodělila o poslední zkušenost s výrobky Aloe Vera koncentrát, Spray 1. pomoci a Krém s propolisem.

Kolegyně upadla na asfaltovém chodníku a tak nešťastně, že byla bolestivě pomlácená v celém obličeji!Fotografie jsou tak vypovídající, že nepotřebují další komentář!

Já bych se ráda podělila o pozitivní zkušenost s Aloe Vera mycí emulzí, začala jsem ji používat na intimní hygienu a později místo sprchového gelu na celé tělo. Od lékaře jsem na plíseň dostávala spray, který působil pouze po dobu užívání. S mycí emulzí, která je velmi jemná a příjemná se mi kožní plíseň úplně ztratila.

Doporučuji!                                                                                                                                                                                                         Marta

Vážená paní doktorko, chtěla bych poradit, mám dceru 13 let, závodně sportuje (vrcholový sport), ve škole bez problémů, v září jsme si všimli počínajících lysin ve vlasech, stav se zhoršuje, zkoušeli jsme zlepšit stravu, vitamíny...bohužel potvrzena alopecie areata. již 2 velká ložiška, jedno 8x10 cm.

Od 35 let trpím nemocí  Rosacea / Růžovkou / chronické onemocnění kůže, které mám na tvářích a nose. Jedná se o trvalé začervenání pokožky s rozšířenými žilkami.

Nejde překrýt makeupem!

Syn 10 let, hraje závodně hokej a velmi často se mu dělaly na ploskách nohy bradavice. Léčba vždy byla zdlouhavá a bolestivá - nejdříve zmrazení a potom i chirurgické odstraňování! Lékař nám poradil, ať zkusíme vytvořit kašičku, kterou umícháme z 1 lžíce Koncentrátu  a jedné kapsle Colostra a místně přikládat pod leukoplat. / kašičku jsem měla uloženou v kalíšku v lednici /. Dlouhodobě nám doporučil Aloe Vera gel a na posílení imunity PROBIOTIK12 - 1x denně. Na chirurgický zákrok jsem již nemuseli, kašička skvěle fungovala a celou zimní sezónu se další bradavice neobjevily!                                                                    Iva                                                                                                                                                                      

Od narození mého syna řeším jeho suchou, šupinatou pokožku, zejména v oblasti hrudníku a hlavy.

Rád bych se podělil o vyřešení popraskaných koutků úst.

Dobrý den, na základě mnohých doporučení si Vás dovoluji požádat o radu ohledně mojí pleti. Mám okolo úst drobné zarudlé  papulky. Rozšiřují se mi až okolo nosu i na bradě. Pokud to mám více, aplikují mi Diprophos inj im. Závěr  z kožního je Dermatitis perioralis. V létě jsem 1měsíc užívala Doxybene 100mg.

Trápily mě popraskané paty! Zkoušela jsem snad všechno od masných krémů, přes zvlhčující balzámy a koupele v heřmánku i řapíku. Hluboké praskliny velmi bolí a ztvrdlá kůže mi roztrhávala silonky. Hlavně v létě jsem se styděla, když jsem nosila sandály a pantofle. Paní Mgr. v lékárně mi doporučila Aloe Vera Koncentrát, který jsem mazala 2-3 x denně a za 5 dnů bylo po bolesti a paty se postupně zacelovaly. Doporučila mi ještě srovnat acidobazickou rovnováhu pomocí minerálů  Probalance, aby se mi praskání pat nevracelo. Užívám několik měsíců minerály nejdříve 3 tablety 3x denně, teď už jen 2 tablety 2x denně a občas namažu preventivně AV Koncentrátem celý rok mně paty nepraskly!

Jarka

Já používám Aloe Vera Koncentrát na opary! Na začínající opar při svědění namažu a již se neobjevují puchýřky, které velmi svěděly a pálily. Nedostanu se vůbec do fáze strupu, který když prasknul strašně bolel a hojení se protahovalo. Stále jsem používala Zovirax, který je proti Koncentrátu výrazně dražší a mně nefungoval!

Lucka

Chci se zeptat

logo facebook