Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Nejsem příznivcem potravinových doplňků, ale Mind Masteru Extrém jsem propadl. Prvně jsem jej vyzkoušel v létě při cestě do Itálie, aby mi cestou nepřepadla únava. Protože jsem kombinoval i s kávou a současně jsem se těšíl na dovolenou tak jsem účinkům nepřikládal až takový význam. V prosinci, když jsem nevěděl kam dřív skočit, jsem užíval 1 balení MM Extréme pravidelně 14 dnů a musím přiznt, že je to fakt výrobek nabuzující energii, vitalitu a výdrž. Vydržím po něm aktivní celý den! V lednu objednávám nové balení, je dobré mít tuto pomůcku při sobě. Doporučuji....

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Martin

Piju Mind Master pravidelně když začíná zkouškové období. Mám s ním dobrou zkušenost. Lépe mi to myslí, jsem soustředěnější a v noci dobře spím. Doporučuji i svým kamarádům ve škole.

Dávám si "panáka" po snídani, někdy si ho přidávám do sklenice moštu nebo džusu. Lahev 1/5l mi vydrží na týden!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Karolína

Jako dárek k narozeninám jsem věnovala kamarádce Mind Master. Po týdnu užívání jsem se ji ptala na zpětnou vazbu, protože pracuje jako ekonomka ve velmi vypjaté atmosféře a koncem měsíce, kdy bylo hodně práce reagovala: "Objednej mi další! Bylo mi vše úplně jedno. Pracovala jsem v klidu jako nikdy...."

                                                                                                                                                                                                                 Dáša

Příspěvek: Zdravím všechny, je mi 65 let, věkem a zanedbáváním svého těla
jsem získal spoustu nemocí. Jedna z nich je, únavový syndrom,
stres, deprese,nespavost,nadváha,diabetes,porucha srdeční atd. Po použití asi čtyř dávek Mind Mastru zmizely únava,stres, deprese. Mind Master vřele doporučuji.             

                                                                                                                                                                                           Josef

Protože jsem se dostala do přechodu, měla jsem v  posledních měsících problém se spánkem! Kolegyně mi doporučila na výkyvy nálad a na pocity úzkosti drink MIND MASTER. Ani jsem jí neříkala o dalším příznaku a tím byl právě problém se spánkem. Budila jsem se kolem 3 hodiny ranní a již jsem nemohla usnout. Asi po týdnu pití drinku se mi nejprve upravil spánek! Jsem šťastná, kdo nezažil bezesné noci - nepochopí. Postupně jsem získávala i více energie a pocity úzkosti jsou pryč. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní drink budu v pití pokračovat:-) Stojí mi méně než kafe v kavárně!!!:-)

                                                                                                                                                                                            Eva D.

Co si osobně nevyzkouším, tomu nevěřím! Dostal jsem se do stresu ve zkouškovém období a tak jsem začal pít MIND MASTER. Nezabíralo kafe ani energetické nápoje. Spánek byl silnější a vždy mě přemohl! Po Mind Masteru jsem byl fakt soustředěnější a i paměť byla nějak lepší. Spal jsem méně hodin a energie bylo dostatek. Takže doporučuji vyzkoušet - zkouškové období je na to ideální!

                                                                                                                                                                                              Petr

Vyzkoušel jsem Mind Master - zelený ve zkouškovém období a funguje perfektně! Během dne při učení neusnete a v noci spíte dobře!!! Také paměť je bystřejší a byl jsem soustředěnější!!! SUPER!

                                                                                                                                                                                                                        Tomáš

V Mind Master je velký podíl zeleného čaje, který neprošel procesem oxidace, proto je zde zachováno maximální množství účinných látek ze skupiny flavonoidů, které se označují jako katechiny. Ty mají výrazné antioxidační, protinádorové a imunomodulační účinky. Na rozdíl od černého čaje, kde jsou tyto látky zoxidovány na neúčinné teaflaviny. Ranní nevolnost může způsobovat právě zelený čaj, proto doporučuji užívat 1 hodinu po jídle vždy v dopoledních hodinách. Případně si můžete snížit dávku z 80ml na 60ml.                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                        odpověď lékaře

 

Telefonovala jsem na infolinku lékařů a píšu odpověď MUDr. Hanzelky: Variantu GREEN doporučuje u poruch paměti a u počínajících demencí - z důvodu vyššího extraktu ze zeleného - nefermentovaného čaje, jehož komponenty EGCG - epigallokatechingallát či L-théanin posilují paměťové funkce! Variantu RED u kardiovaskulárních onemocnění, jako jsou stavy po infarktu myokardu, ischemická choroba srdeční, vysoká hladina cholesterolu atp. - z důvodu vyššího obsahu resveratrolu, který snižuje oxidaci škodlivého cholesterolu / deponuje do cévní stěny a způsobuje onemocnění cév./ V ostatních indikacích je možné oba produkty libovolně zaměňovat dle chuťových preferencí!

Začal jsem mít problémy s usínáním a probouzel jsem se i několikrát za sebou! I když jsem šel spát ve 23:00, neusnul jsem dříve jak ve 2:00hodiny ráno. Když jsem měl vstávat do práce, byl jsem naprosto vyřízený!

Naše 11letá Natálka, měla problémy se soustředěnim a pozorností ve škole. Při vyučováni byla roztěkaná, nesoustředěná a neprojevovala zájem o výuku. Tento problém jsem řešila s její třídní učitelkou a s dětským psychologem a chodili jsme na EEG Biofeedback, Od známé jsem dostala doporučení užívat každé ráno, nežli půjde do školy  40ml Mind Mastru. Přibližně po 14 dnech  ranniho popíjeni Mind Master se dostavily účinky, p učitelka mi psala dotaz, co se změnilo v léčbě, že se Natálka stala soustředěnější, sledovala výuku a dokonce se začala i hlásit. Třídní paní učitelka chtěla informace o tomto doplňku stravy, neboť tak rychlý účinek za své praxe zatím neviděla.

Vlaďka

Brzy po uvedení protistresového drinku MIND MASTER jsem ho nabídla svému známému chirurgovi, který je mimořádně vytížený. Když si objednával další dávku, chtěla jsem od něj zpětnou vazbu. Pochvala: „ Jo, dobrý,“ mně nestačila, tak to pan doktor rozvedl: „Když byl včera náročný program, ostatně jak je to u mě běžné, pocítil jsem silnou únavu, uvědomil jsem si, že jsem zapomněl ráno vypít svoji dávku Mind Mastru.“ Tak to mě již přišlo jako dobrý feedback.

Adéla

Moje kamarádka Ivanka 19 let začala mít najednou bez jakéhokoliv důvodu pocity strachu, úzkosti a k tomu se přidaly bezesné noci, ráno vstávala s pocitem rozlámanosti v celém těle. Blížila se maturita, příprava na ni a  přestože byla Ivanka dobrou studentkou, strach, že to nezvládne, byl tak velký, že navštívila psycholožku, neboť k tomu všemu se dostavily bolesti v břiše, pocit omdléváni v době, kdy  měla menstruační dny. Po návštěvě u psycholožky byl doporučen přírodní Mind Master v kombinaci se Super Omegou 3. Ivanka začala pit Mind Master hned a po týdnu mě zavolala, že aniž ještě nezačala brát Omegu, již může říci, že její ranní problémy při vstávání jsou podstatně menší, má pocit větší energie a chuti do začínajícího dne. Po poměrně krátké době se stav Ivanky zlepšil natolik, že se začala cítit dobře jako dříve, pocity úzkosti začínaly mizet, navrátil se i spánek a nakonec a to byl pro ni největší přínos, menstruace proběhla bez křečí, bolesti a ona mohla jít normálně do školy, jako kterýkoliv jiný den. Maturitu zvládla bez problémů a dnes začala úspěšně studovat na vysoké škole.

Hodnoceni Mind Master dle mého názoru a na základě jeho skvělých účinků by  zasloužilo to největší ocenění. Pomáhá lidem bez ohledu kolik je  jim let. Vždy je jim přínosem a umožní život bez stresu, bolesti a vrátí radost ze života..

Kristýna

Podkategorie

Chci se zeptat

logo facebook