Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Můj příběh začal již před rokem, kdy mi drastická léčba páteře a obratlů způsobila odvápnění kostí. Postupem léčby docházelo i k poruše trávení, nechutenství, zácpě... V nemocnici jsem pobývala půl roku. Stálé záněty v těle léčené antibiotiky, špatné výsledky jaterních testů, vysoké CRP. Lékaři byli skeptiční a už si nevěděli rady. Negativní vedlejší účinky léků způsobily i rychlé vypadávání vlasů, což ovlivnilo i mou psychiku a sebevědomí.  Byla jsem naprosto zoufalá, na hlavě se mi vytvořily ložiska, kde mi přestaly růst vlasy úplně. O kvalitě vlasů nemohla být ani řeč. Na místo vlasů jsem měla na hlavě řídké chmíří! 

V nemocnici jsem se seznámila se zdravotní sestřičkou, která mi doporučila šampon a sérum Recapin. Nejdříve jsem byla skeptická, ale byla jsem tak nešťastná, že jsem se rozhodla o vyzkoušení. V lednu jsem začala pravidelně Recapin aplikovat a v únoru se dostavily 1. výsledky, začaly mi zarůstat i ložiska, kde vlasy vůbec nerostly! Vlasy začaly růst rychleji a hlavně přestaly vypadávat! Po půl roce mám vlasy, o kterých jsem ani nesnila! Moc děkuji a doporučuji všem, kteří mají podobnou zkušenost s vypadáváním vlasů po jakékoliv léčbě nebo chemoterapii!

                                                                                                                                                                                                                           Stáňa

 

 

Chci se zeptat

logo facebook