Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Vážená paní doktorko, chtěla bych poradit, mám dceru 13 let, závodně sportuje (vrcholový sport), ve škole bez problémů, v září jsme si všimli počínajících lysin ve vlasech, stav se zhoršuje, zkoušeli jsme zlepšit stravu, vitamíny...bohužel potvrzena alopecie areata. již 2 velká ložiška, jedno 8x10 cm.

Navšívili jsme minulý týden kliniku zdravé vlasy ve vinohradské nemocnici, doporučena léčba léčba difencypronem. Všechna ostatní vyšetření zatím v pořádku. Moje obvodní lékařka si zase spíše myslí, že je to psychické či jiná příčina a léčbu difencypronem by spíše odmítla. Jsme bezradní, můžete nám prosím poradit ? děkuji, Ilona Stružková

Doporučuji lokálně vlasový obnovující koncept L-Recapin. Jedná se o sérum i šampon, které obsahují : Oleanové kyseliny / z listů olivovníku / ,které zastavují Dihydrotestosteron DHT, postupnou ztrátu vlasových kořínků. Apigenin  /z citrusových plodů /, pro optimální prokrvení a dodání výživových látek. Biotinyl - GHK / speciální vitamínová bílkovina /, pro pevnější ukotvení vlasových kořínků. Optimální úspěšnost lze očekávat pouze po dlouhodobém užívání. Vědecké studie prokazují, že látky v L-Recapin  jsou vysoce účinné. Použití: po každém umytí se sérum vmasíruje a již se neoplachuje! Viz. článek v příloze.

Dále doporučujeme upravit životosprávu a doplnit nedostatek vitamínů -  VITAAKTIV - sirup z 21 druhů ovoce a zeleniny - 2x denně 5ml. Vstřebatelnost vitamínů v tekuté podobě je zaručena v 80% na rozdíl od izolovaných vitamínů. Dlouhodobě je vhodné nasadit i ALOE VERA GEL / SIVERA / 1ml/1kg váhy/1den. / Př. 40kg: 20ml ráno na lačno a 20ml večer nalačno. Nezapíjí se horkými nápoji. Všechny výrobky najdete na www.imunitaprozdravi.cz.

Dále doporučuji vyšetření krve, štítné žlázy. Může se jednat o autoimunitní reakci, která způsobuje oddělování vlasové cibulky.

Chci se zeptat

logo facebook