Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Dobrý den, na základě mnohých doporučení si Vás dovoluji požádat o radu ohledně mojí pleti. Mám okolo úst drobné zarudlé  papulky. Rozšiřují se mi až okolo nosu i na bradě. Pokud to mám více, aplikují mi Diprophos inj im. Závěr  z kožního je Dermatitis perioralis. V létě jsem 1měsíc užívala Doxybene 100mg.

Mám pozitivní test na kobalt. Krev mám, dle vyjádření paní doktorky v pořádku. Mažu se  Ambiderman+Synderman. Myju  se odstátou vodou i pastu používám bez fluoru. Na noc mám Metronidazol 1% krém pastu.
Pokud to pomůže, mohu Vám příště přes email poslat i fotky obličeje.
Děkuji  předem za ochotu .
S pozdravem

Jana

Dobrý den,
podstata je v tom, ze mate perioralku a dostáváte Diprophos. TO JE ZAKÁZANÉ! Nesmíte dostávat hormony v žádné formě, ani masti, ani tablety ani žádné injekce, protože ty vytvářejí Periorální  dermatitidu.

Doporučuji: Aloe Vera gel Broskev nebo Med  1ml/1kg váhy / 1den. Na plnou dávku se musíte dostávat postupně po 1 týdnu po 1/4 dávkování.
Posílit imunitní systém PROBIOTIK 12 - 1x denně, ráno na lačno a v případě acidobazické nerovnováhy doplnit PROBALANCE 3xdenně 3 tablety. Podle pH moči, které musí být 6,8-7,2.
Lokálně doporučuji Aloe Vera Baby pleťový krém- 2x denně. Zklidňuje, protože obsahuje 40% Aloe Vera a Měsíček lékařský.

Dejte zprávu o vývoji.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Chci se zeptat

logo facebook