Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Od 35 let trpím nemocí  Rosacea / Růžovkou / chronické onemocnění kůže, které mám na tvářích a nose. Jedná se o trvalé začervenání pokožky s rozšířenými žilkami.

Nejde překrýt makeupem!

 Kolegyně v práci mi po dohodě s kožní lékařkou doporučila Aloe Vera opalovací krém SPF50 - používat celoročně, na noc Aloe Vera Koncentrát a na mytí Aloe Vera Mycí emulzi používat ráno a večer. Mycí emulzi si nechávám působit cca 10 min před tím, než nanesu krém nebo koncentrát. Cca po týdnu se objevily první výsledky a dnes používám s oblibou všechny 3 produkty, nedám na ně dopustit!

 Moje pokožka na tvářích i nose již není červená, žilky se zmenšily a pleť je výrazně hladší.                                                                                      Mirka

Chci se zeptat

logo facebook