Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Začal jsem mít problémy s usínáním a probouzel jsem se i několikrát za sebou! I když jsem šel spát ve 23:00, neusnul jsem dříve jak ve 2:00hodiny ráno. Když jsem měl vstávat do práce, byl jsem naprosto vyřízený!

Zkoušel jsem čaje, eliminoval jsem večer alkohol, pro jeho stimulační účinky a stále nic nepomáhalo. Kolega v práci mi dal tip na Mind Master, prý že je lepší než škodlivé a návykové pilulky!Měl pravdu. Ráno si dám 80ml a asi po týdnu jsem lépe spal. Teď si dopřávám už druhý měsíc pravidelně Mind Master a nedám na něj dopustit! Působí to tak, že čím je člověk více ve stresu, tím je účinek lepší a rychlejší :-)! Hlavně nemá vedlejší účinky jako chemické léky! Díky Zdeňku!

                                                                                                                                                                                                                             Petr

Chci se zeptat

logo facebook