Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Za obezitou stojí především špatný životní styl! Žila jsem velmi hekticky, jak už to u workoholiků chodí. Nemyslela jsem na sebe natož abych myslela na jídlo. Mým denním příjmem bylo hlavně kafe, kterým jsem zaháněla hlad a mohla si jej dát i u práce! Večer jsem se přejídala, protože jsem si u jídla odpočinula!

 Dostalo se to tak daleko, že jsem přibrala 4 konfekční velikosti! S nárůstem věku jsem začala mít i psychické potíže - nebyla jsem spokojená sama se sebou, nebyla jsem šťastná. Když jsem si chtěla koupit něco na sebe, měla jsem ještě větší úzkost a sama jsem si byla protivná. Rozhodla jsem se to radikálně řešit. Došla jsem si k úžasné paní doktorce - výživové poradkyni a ta mi připravila komplexní výživový program. Nejvíce mi ovlivnilo, když jsem stoupla na speciální váhu a viděla jsem kolik mám tuku a kolik svalové hmoty. Šla jsem do toho s plným nasazením a opravdu jsem se držela všech rad a doporučení. 5 jídel denně, dodržování pitného režimu, omezení kávy, pravidelný pohyb. PO 3 měsících jsem shodila 12kg a neměla jsem hlad, nemusela jsem se omezovat a nemusela jsem připravovat jídla dlouho v kuchyni! Teď už se těším, až si půjdu nakoupit nové oblečení! Je mi výrazně lépe, i okolí si začalo všímat té změny a chválí a chválí. Je to skvělý pocit, jen se to musí překlopit v hlavě!!! Moje rada? Hubněte sami pro sebe! Mějte motivaci!

Chci se zeptat

logo facebook