Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Je mi 55 let a při hubnutí jsem se nadělala spousty chyb! Proto mi dovolte podělit se o zkušenosti a zkrátit vám tak cestu k vysněné váze. Mojí hlavní chybou byl stres! Stres v práci, stres doma, že nic nestíhám, výčitky, že se nevěnuji dětem, nedostatek odpočinku! Až když jsem přehodnotila priority a našla jsem si novou práci, zařadila pravidelný odpočinek a pohyb ....

Dále pak hladovění, nikdy jsem si nedělala snídaně, "neměla jsem čas", hlad jsem zaháněla kávou několikrát denně, večer jsem nevydržela a dojídala se! Až když jsem začala jíst pravidelně a začala si dělat malé porce a naučila jsem se snídat..... Následně špatný pitný režim, pila jsem hlavně kávu a čaj. Až když jsem začala pravidelně pít neperlivou vodu 2,5l denně, nejdříve to bylo těžké, stále jsem hledala WC, dělala si čárky, kolik sklenic jsem vypila za den.... Prakticky žádný pohyb, sedavý způsob zaměstnání, jízda autem od kanceláře do garáže a zpět. Až když jsem zařadila chůzi, plavání a jízdu na kole.... Vše odstartoval školní sraz po 30 letech! Setkala jsem se se spolužačkou, kterou jsem celou dobu neviděla, která vypadal o 10 let méně, než všichni ostatní! Dala jsem si s ní schůzku, aby mi prozradila tajemství a tak jsem se dostala ke změně myšlení, přečetla pár knih...!  Začala jsem detoxikací s Aloe Vera gelem a následně absolvovala redukci váhy v podobě změny jídelníčku a zařazení koktejlů, polévek Figu Aktiv, doplnila jsem Tyčinky FiguAktiv, které nahradily obědy a večeře, když jsem byla na cestách a doplnila vlákninový koktejl! Vše mi navíc velmi chutnalo a chutná dodnes. Doporučuji!

                                                                                                                                                                                                                    Hana R.

 

Chci se zeptat

logo facebook