Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Většina Diet funguje 14 dnů, než se váha zastaví. Objevuje se nervozita a návaly hladu, že chcete sníst celou lednici! Začala jsem společně s manželem přemýšlet nad tím co nakupujeme a jíme. Motivací pro nás byla letní dovolená!

Rozhodli jsme se, že s váhou něco zásadně uděláme, neboť v dispozicích z obou stran nadváha je.

 Zvolili jsem ozdravný program, kdy jsme oba začali detoxikací pomocí Aloe Vera gelu Medového a doplnili jsme PROBALANCE - minerály pro rychlejší srovnání acidobazické rovnováhy / denně 3x3 /. Začali jsme se učit více pít a pravidelně u nás stála konvice se zeleným čaje FiguAktiv. Od začátku jsem začala dělat zdravé večeře v podobě zeleninových salátů, polévek! Přestali jsme nakupovat džusy, koly a sladkosti! Po měsíci, jsme si koupili koktejly FiguAktiv a začali snídat koktejl, vydržel nám na 12 dnů. V této době mělo probíhat spalování tuků, protože se nám pH srovnalo během měsíce, užívali jsme jen 4 tablety PROBALANCE denně! Přestože jsem si nedovedla představit, že nebudeme jíst přílohy a pečivo, zvládli jsme to a dodnes si dáváme jako přílohu k masu uvařenou brokolici, či celerové hranolky, kuskus, nebo pohanku!

Po 14 dnech jsme nahradili ranní koktejl klasickou snídaní, ale bez pečiva! Večer jsme si nedávali ovoce, ale jen zeleninu. Když jsme měli večer u televize hlad, udělala jsem mísu salátu a bez výčitek jsme si dali velkou porci! Já jsem shodila za 3 měsíce 9kg a manžel 12kg! Je to už 3 roky a stále si děláme jarní detoxikaci, pijeme Figu Aktiv čaj, protože jsme si ho oblíbili a hlavně nemáme chutě na sladkosti! Změnili jsme i nákupní zvyklosti, vaříme jiná jídla a cítíme se více odpočatí bez únavy a plní energie! Váhu si hlídáme a pravidelně kontrolujeme pH moči.

                                                                                                                                                                                                        Dana a Láďa

Chci se zeptat

logo facebook