Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Jako většina lidí jsem držela stále diety, až jsem si zničila metabolismus. Na jedné přednášce o redukci váhy jsem si uvědimila, že musím trvale změnit svůj životní styl.

Tzn. nehladovět, ale pravidelně jíst menší porce. Nevyčítat si co sním. Začala jsem 1. krokem, kdy jsem si srovnala kyseliny a zásady v těle. Užívala jsem vysoce vstřebatelné minerály PROBALANCE, po kterých jsem se cítila velmi dobře. Od té doby mi nikdy nepálila žáha! Užívala jsem 3xdenně 4 tablety. Asi po 14 dnech jsem měla pH podle lakmusového papírku 7,0 a mohla jsem začít měnit jídelníček. 2. krok k snídani jsem si dávala ovocný koktejl Figu Aktiv s nízkotučným mlékem. Dopoledne trochu ovoce, v poledne maso se zeleninou, zeleninové polévky nebo saláty. Odpoledne opět svačinu - jogurt, puding, zeleninu a k večeři vetšinou polévku, rybu, salát s tuňákem, řepu s kozím sýrem a rukolou... Začala jsem si míchat koktejly z ovoce a zeleniny, pila zeleninové šťávy. Zvýšila jsem pitný režim během dne a doplnila jej o zelený čaj Figu Aktiv, který detoxikuje a eliminuje chutě na sladké! Vlastně jsem začala více jíst, neměla jsem pocit, že držím dietu a nehladověla jsem.

Po 14 dnech, kdy tělo přestane hubnout, jsem ranní koktejl nahradila normální snídaní, ale dodržovala vše ostatní - tzv. 3. krok, kdy se váha stabilizuje a na 14 dnů se zastaví. Vynechala jsem pečivo, přílohy - brambory, rýži, těstoviny. Za měsíc jsem shodila 4 kg na váze, ale na oblečení to bylo jako bych shodil alespoň 6 kg. Další měsíc jsem pokračovala a opět -4kg. Cítila jsem se báječně! Dostala jsem se z vel. 42 na svou původní velikost 38. Cítím se vitálnějí, přidala jsem i pohyb a dnes si stále hlídám srovnání acidobazické rovnováhy a držím se již rok na stejné váze. Určitě za sebe doporučuji!

                                                                                                                                                                                                                      Soňa

Chci se zeptat

logo facebook