Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Během 2 let jsem přibrala, tak, že jsem se nevešla do své konfekční velikosti 38 a byla jsem nacpaná ve vel. 40. Když jsem si naposledy zkoušela nový kostým potřebovala jsem vel. 42. To byl moment, kdy jsem si řekla: „ a dost!“
Zainvestovala jsem do Diety 3 kroky, o které jsem četla a slyšela vyprávět a říkala si, když to zvládli jiní, zvládnu to taky. Postupovala jsem přesně podle pokynů.

Nejdříve odkyselení, abych si srovnala kyseliny a zásady v těle. Přestože jsem nějak zvlášť neupravila stravu, na váze jsem ubyla první 3 kg! Když jsem si srovnala pH moči minerály Probalance / cca 10 dnů / začala jsem 2. Krok, který spočíval v tom, že k snídani jsem pila výborný koktejl Figuaktiv, kam jsem si přidávala i ovoce. Neměla jsem hlad celé dopoledne! Vysadila jsem přílohy – sacharidy a cukry, jedla jsem polévky, zeleninové saláty, mozzarelu, ryby, maso se zeleninou a za 14 dnů jsem se postavila na váhu a bylo to
– 4kg, ale cítila jsem, že jsem podle oblečení už musela shodit více! Oblečení už mi začalo být velké! 3. Krok byl bez ranního koktejlu ,  který mi opravdu chyběl, protože jsem si na něj zvykla a moc mi chutnal. Nahradila jsem jej normální snídaní – vločky, jogurty, ovoce, ovocné šťávy, žitný chléb + Cottage atd. Zvýšila jsem pitný režim, pila jsem Figu čaj, který eliminoval chuť na sladké. Když bylo nejhůř a měla jsem někdy odpoledne a navečer hlad namíchala jsem si Figu liné s vlákninou, která mi vždy zasytila. V tomto kroce se váha stabilizovala! Dalších 14 dnů jsem se vrátila ke kroku 2, kdy jsem opět pila k snídani Figu koktejl a váha opět spadla o – 4kg. Musím přiznat, že jsem tomu zpočátku nevěřila , ale odměna za to, že jsem měla pevnou vůli byla návštěva oděvů a zkoušení sukně vel.38, když mi viděla paní prodavačka, zkonstatovala, že potřebuji menší číslo a poprvé jsem od mládí  oblékla sukni vel. 36! Nedovedete si představit tu radost! Ty 2 měsíce opravdu za to stály! Dnes si hlídám acidobazickou rovnováhu  minerály  Probalance a změnila jsem jídelníček. Každopádně jím pravidelně, nemám hlad, ale stále eliminuji sacharidy a už mi to nevadí! To, že vás chválí okolí, stojí za tu snahu!!!

Milena

Chci se zeptat

logo facebook