Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Rozpustná vláknina FIBER BOOST má mimořádně sytící účinek! Snižuje hladinu cukru, snižuje hladinu cholesterolu a zvyšuje kyselé prostředí v tlustém střevě což má nejen protinádorový účinek, ale i účinek na imunitní systém střev,i celého organismu! Je nekalorický, reguluje vstřebávání tuků a cukrů, reguluje trávení, váže vodu ve střevě a podporuje vnitřní pročištění!

Vláknina Fiber Boost představuje nestravitelnou část naší stravy. Rozpustná, bobtnající vláknina v žaludku zvětší svůj objem a rozpětím žaludku vydá signál do mozku o sytosti. Skládá se ze 3 rostlinných zdrojů: 1)mouka z pražených jadérek karobu / svatojánský chléb ze Středozemí /, má vysokou schopnost vázat vodu. 2)mouka z guarových jadérek jedná se o luštěninu, která se pěstuje v oblasti Indie a z rostliny se užívají semena - guarové boby s vysokým podílem polysacharidů.3)konjaková mouka, která je z hlíz rostliny, která roste v Japonsku a Číně a obsahující polysacharid, který také váže vodu. Vláknina je ochucena stévií a dávkování je 2 odměrky do 200ml vody nebo nízkotučného jídla. Užívá se jako odpolední svačina 1x denně. V denní dávce je též 100% doporučené množství trojmocného chromu. Ten zlepšuje účinek inzulinu a spolupodílí se na snižování hladiny cukru v krvi! Doporučuji nejen všem, kdo chtějí snížit váhu a omezit příjem potravy, ale též diabetikům a všem, kteří mají nedostatečný podíl vlákniny v jídelníčku.

Chci se zeptat

logo facebook