Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

V 25 letech mi byla diagnostikována Crohnova choroba v tenkém střevě  v agresivní, píštělové podobě! Začala antibiotická, kortikoidová a imunosupresivní léčba, která byla zpočátku úspěšná. Nicméně po 3 letech píštěle opět rostly až jsem musel absolvovat operaci. Po operaci jsem se dostal  k výrobku Colostrum, říká se, že tonoucí se stébla chytá - tak jsem se colostra chytil a už jej nepustil.

Začal jsem se pídit po více informacích  a po dohodě s primářem na info lince LR jsem zahájil posilování imunity pomocí Aloe Vera gelu broskev, doplnil jsem minerály Probalance, abych srovnal acidobazoickou rovnováhu a Vitaaktiv na doplnění vitamínu - pouze čajovou lžičku ráno! Mohu objektivně říci, že po této doplňkové léčbě na sebe výsledky nedaly dlouho čekat . Po 3 měsících od operace byly zaznamenány velmi pozitivní výsledky. Veškerá endoskopická vyšetření dopadly skvěle - žádný zánět! Lékaři neveřili vlastním očím!  Mám více vitality a energie a hlavně naděje na normální život!!!

                                                                                                                                                                                                                            Tomáš

Chci se zeptat

logo facebook