Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Nedá mi, abych nepřidala pozitivní zkušenost u onemocnění Crohnova choroba. V loňském roce bylo dceři 13 let, když bylo provedeno, sono, kolonoskopie a provedená vyšetření potvrdila diagnózu NSZ - Crohnovu chorobu. Byla nasazena dieta, nutridrinky a pentáza, první střevní potíže odezněly, ale dcera byla stále unavená a často měla virózy, zvýšené teploty atd.

Dostala jsem doporučení, abych zkontaktovala paní doktorku, která se věnuje alternativní léčbě a ta nám doporučila navíc přidat k pentáze Aloe Vera gel broskev a Probiotik 12 - 1x denně. Začali jsme velmi malými dávkami a cca za měsíc mohla dcera užívat gel podle své váhy. Po 3 měsících chodíme na pravidelné kontroly, stav se stále lepšil, nejdříve byla dcera bez zažívacích potíží, upravila se stolice na 1x denně, únava odezněla. Ošetřující lékařka začala snižovat po 9 měsících pentázu. Poslední kolonoskopické vyšetření zní - zhojení střeva! Protože chronické záněty střev se objevují u spousty dětí a mladých lidí, cítím povinnost předat svou zkušenost dál.

                                                                                                                                                                                                                        Dana

                                                                                 

 

Chci se zeptat

logo facebook