Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Na více než 11 000 pacientech v USA byly provedeny randomizované dvojitě slepé studie, kde se prokázalo, že kvalitní OMEGA3 mastné kyseliny snižují četnost kardiovaskulárních onemocnění až o 45%!/ Zdroj:časopis LANCET - nejrenomovanější světový lékařský časopis / Skutečně důvod, že Češi nemají ve stravě dostatek OMEGA3 z ryb, je hlavní příčinou toho, že v úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění mají 2. místo hned za Skoty!

Lékaři proto doporučují 2-3 kapsle OMEGA3 denně pro lidi s rizikem cévních a srdečních onemocnění, s tendencí k vysokému cholesterolu! Lékaři nedoporučují kupovat OMEGA6 , jelikož to jsou kyseliny, které se ve stravě běžně vyskytují a nemají v těle tytéž funkce jako OMEGA3.Je to jen reklamní trik, jak snížit v přípravku množství OMEGA3  a nechat kapsle stejně velké, aby se produkt zlevnil! Další studie prokázaly, že OMEGA3 v mateřském mléce jsou skutečnou příčinou, proč kojené děti mají prokazatelně vyšší IQ! / náhražky v podobě umělé stravy OMEGA3 nemají /. OMEGA3 hraje klíčovou roli při vytváření nerových spojů v mozku v prenatálním stádiu a ve stádiu kojence. Uvádí se zvýšení IQ až o 40%, pokud matka má ve stravě dostatek OMEGA3. Lékaři varují před přípravky OMEGA na trhu za pár set korun, protože mohou obsahovat těžké kovy, většinu OMEGA6 a ne OMEGA3 , mohou být vyrobeny z lněného semínka anebo z rybího oleje, velmi často se jedná o ryby z "plovoucích břehů", které jsou krmeny hormony a antibiotiky a je zde velmi vysoký obsah těžkých kovů!!!

                                                                                                                                                                                                             názor lékaře

 

Chci se zeptat

logo facebook