Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

V neděli po odpoledním spánku si 4,5 letý synek stěžoval na bolest nohy v oblasti stehna. V průběhu několika hodin se bolest zhoršila. Při jakémkoli změně polohy těla začal plakat bolestí a bez pomoci se ani neotočil v posteli, ani nezměnil pozici v sedě, o chůzi nemohla být ani řeč. V pondělí ortoped provedl rentgen (negativní nález) a sono kyčle s nálezem "tekutiny", diagnoza - viroza v kyčelním kloubu.

Díky dobrému krevnímu testu byla doporučena pouze klidová léčba v leže a kontrola za 4 dny. Okamžitě jsme nasadili Colostrum direkt 5x denně. V úterý, tedy 3. den od prvních potíží se stav výrazně zlepšil, bolest přetrvávala jen při chůzi, kterou už však zvládal s dopomocí. Synek se opět měl chuť pohybovat a měnit polohy (což samozřejmě dělal) a hlavně zcela bez bolesti. Ve čtvrtek při kontrole již zcela bez bolesti, chůze možná bez dopomoci, nožku jen trochu šetřil. Pan doktor absolutně nevěřil  , že bolest zmizela. Zbytkový nález na sonu, doporučen stále klidový režim a prý "již může sedět" :-). Stále jsme pokračovali v Colostru direkt, jen snížené dávky na 3x denně. Klidový režim u dítěte, kterého již nic nebolí a cítí se zcela fit? To se nedalo dodržet. Takže snaha jen o zamezení skákání a běhání. Kontrola 10. den od vzniku potíží - sono bez nálezu, hybnost a vše ostatní naprosto v pořádku. Zde už pan doktor uvěřil, že synka noha nebolí :-). Doporučení znělo - ještě 2-3 týdny bez velké zátěže a sportu, celková rekonvalescence může trvat několik měsíců, tedy třeba půl roční odbobí zvýšené únavy. Postupně jsme přešli na Colostrum compact 2x1, dále 1x1. Synek je velmi živé dítě, takže únavy při krátkých procházkách venku si nešlo nevšimnout. Nicméně po cca 4-5 týdnech se vše srovnalo a synek mohl opět fungovat na svých normálních 120 %.  
                                                                                                                                                                                                                            Michaela

Chci se zeptat

logo facebook