Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Antioxidanty jsou pokládány za protivníky volných radikálů, což jsou nestabilní části odvozené od sloučenin kyslíku. Volné radikály mohou organizmu významně škodit tím, že poškozují buňky v těle.Tato situace nastává tehdy, když volné radikály převáží nad antioxidanty a způsobí tzv. oxidační stres.

Volné radikály, ale plní také řadu důležitých funkcí např. podporují imunitní systém, když bojuje s infekcí. Ideální proto je, když jsou volné radikály a antioxidanty v rovnováze! Nejznámější antioxidanty jsou : vitaminy A,C,E a B2 , karotenoidy, rostlinné flavonoidy, třísloviny, polyfenoly...

Antioxidanty oslabuje chlorovaná pitná voda, umělá sladidla, projímadla, hormonální a antikoncepční pilulky.

Negativní účinky volných radikálů: podporují stárnutí, přispívají k tvorbě diabetu, podporují vznik očních, plicních, kožních i neurodegenerativních chorob, způsobují vznik zánětů a nádorů! Vzhledem k výčtu nemocí, na kterých se volné radikály podílejí je jasné, že v organismu se mnohem častěji objevuje nedostatek antioxidantů.

Doplnit je můžete v podobě sirupu VITAAKTIV, který je vytvořen z 21 druhů ovoce a zeleniny a obsahuje 10 základních vitamínů a dalších stopových prvků důležitých pro posílení imunity, prevenci nádorových onemocnění atd. Je silně zásadotvorný, je vysoce vstřebatelný - oproti izolovaným vitamínům a je konzervován pouze slunečnicovým olejem. Dalším zdrojem Antioxidantů je MIND MASTER, který eliminuje stres a zvyšuje soustředění a koncentraci! Oba výrobky jsou pouze na přírodní bázi a nemají žádné vedlejší účinky!

                                                                                                                                                                                                                   názor lékaře

Chci se zeptat

logo facebook