Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Dcera byla ve 4 letech diagnostikovaná alergologem na Polinózu - Sennou rýmu. Údajně nejčastější alergii u nás. Nikdo z naší rodiny alergie nikdy neměl. Vždy na jaře, když začaly kvést stromy, trávy a objevoval se pyl, měla nejen dlouhotrvající rýmu, ale hlavně záněty očí i zánět nosních dutin a kašel!

 Paní doktorka nám doporučila posílit imunitu Colostrem - přírodním výrobkem, které nemá žádné vedlejší účinky. Dcera užívala tekuté Colostrum vždy 3 měsíce a pak jsme na 1 měsíc colostrum vysadili. V loňském roce na jaře už se alergie neobjevila! Dalším pozitivním účinkem bylo, že nebyla celý rok nemocná, přestože děti ve školce si přenášely virózy, kašle i rýmy! Od letošního roku, budeme podávat jen vitamíny Vitaaktiv v podobě sirupu, který má vysokou vstřebatelnost, aby si dcera vytvářela svou vlastní,primární imunitu! Moje zkušenost je víc než pozitivní!

                                                                                                                                                                                                                              Andrea

Chci se zeptat

logo facebook