Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Pokud naslouchám svému tělu, cítím, když na mě "něco leze" - jsem unavenější, začíná mi být zima/nemůžu se zahřát, bolí/svědí/pálí mě v krku, začíná mě bolet hlava/dutiny... ale každý má možná jiné projevy počínajícího nachlazení.
V tomto stadiu nasazuji mohutnou - již po několikáté osvědčenou kombinaci:
- Colostrum (nejlépe nalačno, ale raději co nejdříve, i kdyby to nalačno nebylo!) - 2 kapsle nebo tekuté minim. 15 ml (někdo si dá i 50 ml úvodní dávku!), poté pokračuji v režimu 3x denně 2 kapsle nebo 15 ml

- Cistus incanus ve všech formách (nedoporučuje se pro děti) - 1-2 kapsle 3x denně, čaj dle návodu 3x denně, sprej do krku 3x denně 3 vstřiky
- AV sprej 1. pomoci - až 5-6x denně 3 vstřiky do krku (příp. i do nosu, ale pozor - trochu štípe!)
- VitaAktiv 5 ml 1-2x denně
- AV gel v množství 1 ml/kg hmotnosti je mojí denní součástí
- pokud mám, nasadím i LRoxan (antioxidanty)

Samozřejmě, že součástí této kúry je klidový režim - jít co nejdříve do postele a dopřát si pořádně spánku!!!:-) Ale už po 1/2 dni ucítíte výrazné zlepšení!

V uvedeném dávkování pokračuji 2-3 dny, při ústupu potíží ubírám i dávky produktů....
Dostatečný pitný režim minim. 2 litry/den a nezatěžující strava jsou též samozřejmou součástí brzkého zvládnutí stonání.

Chci se zeptat

logo facebook