Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Asi 15 let jsem trpěla na časté migrény, takže jsem pravidelně užívala léky od neurologa. Před rokem jsem začala užívat léky na zvýšenou hladinu cholesterolu a dostala jsem silný zánět cév do celého těla! Nemohla jsem se smířt s tím, že záněty a bolesti jsou přiměřené mému věku a že se s nimi musím naučit žít podle slov lékaře. Bylo mi 60let a tak jsem začala zkoušet bylinky, homeopatika vitamíny a doplňky z lékárny. Tyto přípravky mi neublížily, ale ani mi nepomohly. Byla jsem ze všeho unavená a zoufalá.

Naštěstí jsem se setkala v soukromé lékárně se sympatickou paní magistrou, která mi doporučila gel Aloe Vera, který jsem užívala podle své váhy 1ml/1kg váhy na den. Jednalo se o Siveru s kopřivou. K tomu mi doporučila Probalance - minerály, které jsem užívala pravidelně každý den. Asi po  14 dnech jsem viděla první výsledky! Opadly mi otoky nohou, cítila jsem více energie, přestala jsem být unavená. Dobře jsem spala a pravidelně jsem začala chodit na WC.Postupně mi zmizely i migrény a hlavně na kontrolním vyšetření krve hodnoty CRP šly rapidně dolů! Lékaři se divili a kroutili hlavami! Každý z nás se rozhoduje sám za sebe, my sami jsme zodpovědní za svoje zdraví. Na nás je, jakou cestou se dáme. Dnes vím, že jsem se rozhodla správně a jsem šťastná, že mohu poradit všem, kteří mi budou naslouchat.

                                                                                                                                                                                 Vlasta

Chci se zeptat

logo facebook