Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Podpůrná léčba při rakovině tlustého střeva.  V listopadu 2016 byla diagnostikována mému 53 letému bratrovi rakovina tlustého střeva s metastázami do jater. Po konzultaci s MUDr. Hanzelkou byla ihned zahájena terapie AV broskev, Reishi, Vitaactiv, Probalance.

V prosinci podstoupil chirurg. operaci s odstraněním nádoru, následovala chemoterapie a následně i biologická léčba. Po celou dobu užíval doporučené preparáty s přerušením v době chemoterapie a biolog. léčby. Po osmé chemoterapii dle kontrolního CT jater došlo k redukci /zmenšení/ jaterních metastáz o 43%, což velice onkology překvapilo, neboť obvykle dochází pouze k 14-18% redukci. Bratr uvedl, že užívá viz výše uvedené doplňky stravy. Lékaři toto kvitovali pozitivně. V průběhu chemoterapie trpěl výraznými průjmy nereagujícími na běžně doporučovanou léčbu. Po dalším navýšení dávky Aloe Vera broskev a léčbě Probiotic 12 došlo k výraznému zlepšení. Nadále pokračuje v léčbě biologické, léčbě doplňkové - LR preparáty a doufá v další zlepšování.

Chci se zeptat

logo facebook