Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Ráda bych se s vámi podělila o moji zkušenost s gelem Aloe Vera na trombózu! Od puberty jsem sledovaná na hematologii pro poruchu strážlivosti krve. Tento problém máme v rodinné anamnéze, má ji moje sestra a mamka zemřela na embolii plic. Celé těhotenství jsem mohla absolvovat jen pod dohledem hematologů v nemocnici s injekcemi proti srážení krve. Dlouhé roky léčby s přísnou dietou bez většiny  zeleniny a spousty dalších potravin se projevilo na celkovém zdraví.

Začátkem loňského roku jsem začala pociťovat velké, nepříjemné bolesti v obou nohou, které se postupně rozšiřovaly až do stehen a začala jsem mít problém i s chůzí. Mnohá vyšetření nakonec prokázala vznik vícečetných sraženin a tak mi bylo naordinováno zvýšené množství léků. Na doporučení známé lékařky / bývalé spolužačky /jsem začala užívat gel Aloe Vera broskev, nejdříve v malém množství a po týdnech se dávka zvyšovala až na 3x 40ml.Po 3 týdnech jsem se začala cítit lépe a jak jsem dávku zvyšovala zapomínala jsem na užívání léků, které jsem užívala. Poslední 3 týdny před pravidelnou kontrolou jsem žádné léky nebrala! S malou dušičkou jsem proto šla na hematologii na krevní testy. Pan doktor byl velmi překvapen výsledky  a konstatoval: "vidíte jak vám ty léky pomáhají". Nedalo mi, abych se nepřiznala, že léky již 3 týdny neužívám a že za to užívám Aloe  a Vitaaktiv.   Cítím se jako nikdy před tím. Jsem plná energie a bolesti dávno přešly. Dnes je to více jak půl roku a Aloe u nás pije celá rodina :-)

                                                                                                                                                                                                                             Magda

Chci se zeptat

logo facebook