Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Je mi 60 let, aktivně sportuji - hrával jsem fotbal, hokej aktivně a teď zůstávám u tenisu. V minulém roce jsem absolvoval artroskopii kolene. Dlouhodobě jsem užíval různé podpůrné prostředky na regeneraci kloubů, přesto obtíže stále přetrvávaly. Bolesti kolene se po zátěži zhoršovaly.

Kontaktoval jsem na info lince pana primáře, který mi doporučil Aloe Vera gel Freedom v dávce 1ml/1kg váhy/1 den a Colostrum direct, protože jsem měl akutní  virózu. Byl jsem velmi překvapen hned po pár dnech rychlou účinností colostra!  Freedom užívám od loňského léta a colostrum tablety 2x 1 jsem přidal na podzim cca 3 měsíce a jsem přesvědčen, že díky němu jsem byl několikrát v zimě na běžkách i na sjezdovkách bez bolesti. Teď na jaře je odložena opakovaná artroskopie kolene pro výrazné zlepšení stavu! Cítím se velmi dobře, koleno zatěžuji ve standardních dávkách. Navíc jsem neměl ani rýmu nebo virózu. Cítím se plný energie, proto věřím přírodnímu Freedomu i Colostru!

                                                                                                                                                                                                                               Petr

 

 

Chci se zeptat

logo facebook