Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Příspěvek: Existuje přírodní produkt na snížení chlesterolu? Po nasazení léku Ezetrol + Lescol XL jsem měla silnou reakci- velká bolest kloubů, hodně vysoký TK, ztížené dýchání, poruchy hybnosti, závratě.


Po dohodě s lékařem doporučujeme užívat přírodní produkty, které nemají vedlejší účinky a hlavně snižují oxidaci na LDL cholesterol, který se ukládá do cévních stěn. Tyto výrobky též regulují krevní tlak / pokud je vysoký, tak jej sníží, pokud je nízký, tak jej zvýší /, snižují krevní cukr.
Aloe Vera čistí střevní kaly - středisko slizniční imunity a zprůchodňuje cestu kapilárami, aby se vitamíny, minerály atd. + kyslík dostaly k buňkám a z buněk se dostal zpět odpad v podobě toxinů!
Pokud neužíváte lék na ředění krve Warfarin / případně Lavarin / Aloe Vera gel SIVERA 1ml/1kg váhy/1 den. Př.: 60kg váhy = 3xdenně 20ml nebo 2xdenně 30ml. Na lačno, nezapíjí se horkými nápoji!
Doporučuje se zvýšit pitný režim! Užívat alespoň 2-3 měsíce. 2l detoxikují organismus, 2l modulují imunitu, 2l regenerují !
SUPER OMEGA3 3x denně 1 tabletu! Prevence kardiovaskulárních nemocí!  Tento měsíc je v akci!
Všechny výrobky najdete na www.imunitaprozdravi.cz

Chci se zeptat

logo facebook