Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Pálení žáhy je způsobeno nadměrnou sekrecí kyselin žaludku. V moderní společnosti je zdrojem překyselení nevhodná strava, kouření, čaj, káva, stres i léky, které mnozí pacienti užívají ve velkém množství a mnohdy v nevhodných kombinacích.
Nejkyselinotvornějšími potravinami jsou: maso, uzeniny, bílé pečivo, těstoviny, knedlíky.

Překyselení vede k tomu, že se tělo snaží kyselé látky ředit, neutralizovat a následně vylučovat. Ředění má podobu zadržování vody v organismu.
Neutralizace probíhá vyplavováním tzv. bazických minerálů / sodík, draslík, vápník, hořčík, zinek a další / z tělesných zásob – kostí, cév, zubů, nehtů, vlasů atd./K vylučování dochází prostřednictvím moči, plic a kůže. Velkou roli zde hraje vylučování kyseliny chlorovodíkové do žaludku. Ve stěně žaludku se současně tvoří i hydrokenkarborát sodný, který je následně rozváděn do celého těla a neutralizuje tak kyseliny na různých místech organismu. Takové pálení žáhy je pak možno chápat jako volání organismu o pomoc při přetížení kyselou stravou!
Chronicky překyselený jedinec se cítí unavený, má sníženou imunitu, má sklon k opakovaným infekcím, k nádorovému onemocnění, mívá časté bolesti hlavy, má depresivní náladu, může trpět kožními chorobami / ekzémy, lupenka/, má sklon k alergiím i k autoimunitním chorobám.
Důsledkem ředění kyselinotvorných látek v těle je sklon k obezitě, vypadávání vlasů, osteoporóza, paradentóza… Chronické překyselení můžeme často sami zjistit vyšetřením pH ranní moči. Výsledek menší než 6,8pH znamená chronické překyselení organismu.
Léčba: odkyselení nejlépe dosáhneme kombinací produktu Probalance a Aloe Vera gelu.
Probalance dávkujeme podle pH moči 3x denně 4 tablety, jakmile se dostane pH do intervalu 6,8-7,4 snižujeme dávkování na  2x2 tablety.  Pak již stačí měřit pH po 14 dnech.
Aloe Vera gel dávkujeme po 5-10min. po Probalance / zesiluje se tím účinek enzymů obsažených v AV gelu /1ml/1kg váhy/1 den rozděleno do 2-3 denních dávek.

MUDr. Jana Truchlá

Chci se zeptat

logo facebook