Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Křečové žíly jsou projevem chronického žilního onemocnění. Žilní nedostatečnost se projevuje například " mravenčením", bolestivostí, otoky dolních končetin.

Varixy jsou nejčastější příčinou a souvisí s nedostatečným fungováním žilních chlopní v povrchovém řečišti systému žil. Při špatném fungování se začne krev v žilách městnat, následně se rozšiřují žíly a vytvářejí se pletence, které způsobují mnohé problémy. K rizikovým faktorům patří genetické dispozice, nadváha, dlouhé stání na nohou / kadeřnice, servírky / ....Prevencí křečových žil je zdravý životní styl, kam patří preventivní užívání Aloe Vera gelu nejlépe Sivery s křemíkem z kopřivy, který zvyšuje elasticitu  a zpevňuje stěny cév, i žil! Jedná se také o prevenci kardiovaskulárních chorob kam patří mrtvice a infarkt! Pokud již varixy jsou, doporučuji na ně zevně aplikovat Spray 1. pomoci nebo koncentrát, možné je nošení kompresivních punčoch. Na posledním místě je pak chirurgické odstranění varixů.

                                                                                                                                                                                                                      názor lékaře  

                                                                                                                                                                                                

Chci se zeptat

logo facebook