Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Mám diagnostikován Diabetes již několik let, doprovodným jevem jsou prý stále studené nohy - na to už jsem si zvykla, ale v poslední době  se mi však přidaly neurčité pocity brnění - mravenčení v obou nohou. Nejhorší to bylo večer a v noci.

Na pravidelné kontrole u lékařky jsem se dozvěděla, že se jedná o tzv. Diabetickou neuropatii - poškození periferních nervů. Kamarádka už mi dlouho přemlouvala ať užívám Aloe Vera gel pro diabetiky - s příchutí broskve, tak jsem se konečně odhodlala. Vím, že tím trpí spousta " cukrovkářů", se kterými se dávám do řeči v čekárně, proto jsem se rozhodla napsat svou zkušenost.  Začala jsem užívat nejdříve malé dávky gelu s broskvovou příchutí, který je nekalorický, první příznaky - snížení otoků na nohou, více energie, za 1. měsíc jsem ubyla na váze 2kg. Překvapení na mě však čekalo až u lékařky, kdy jsem měla po 1. měcíci sníženou hladinu cholesterolu a v pořádku krevní tlak - mám totiž dlouhá léta vysoký! Za cca 4 měsíce jsem měla při pravidelné lékařské kontrole sníženou hladinu cukru v krvi! Proto vás chci vybídnout - neotálejte a nenechávejte se přemlouvat, aby vám bylo lépe! Moc děkuji kamarádce Jarce!

                                                                                                                                                                                                                         Edita

 

 

Chci se zeptat

logo facebook