Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Jaro je ideální čas pro detoxikaci - neboli pročištění! Zbavení těla škodlivých látek - toxinů, které nejdříve napadají mozek / CNS /.

Slouží jako prostředek k obnovení vašeho zdraví. Stimuluje samouzdravovací schopnosti a cílem je pročištění orgánů, tkání i buněk!

Množství toxinů v těle ovlivňuje stres, nekvalitní strava, špatná životospráva, chemické léky, kouření, alkohol....

Nejlepší detox je prostřednictvím gelu Ale Vera, který obsahuje 200 biologicky aktivních látek a čistí nejen střeva, jako středisko slizniční imunity / až 80% /, ale také kapiláry, nejtenčí vlásečnice v těle. Tím zajistí, aby se kyslík a živiny dostaly k buňkám a naopak odpad z buněk ven!

Biologicky aktivní látky v Aloe Vera mají neuvěřitelný synergický účinek, který se nesčítá, ale násobí!

Je nezbytné zvýšit pitný režim  - doporučuje se 24g vody na 1 kg váhy na den!

Detoxikace není vhodná pro těhotné a kojící ženy, neboť by se uvoněné toxiny mohly dostat do dítěte. Ideální doba však je před plánovaným otěhotněním! 

Výsledný efekt stojí za to: pravidelné vylučování, lepší spánek, dodá energii, projasní mysl, úbytek váhy atd....                                     názor lékařky      

 

Chci se zeptat

logo facebook