Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

Asi od 20 let mám diagnostikovanou Lupenku. Ložiska o velikosti několika cm mám hlavně v oblasti loketních a kolenních kloubů. Jsem v péči kožního lékaře a opakovaně dostávám kortikosteroidní externy, ale bohužel jen s velmi malým efektem, k výraznému zlepšení nikdy nedošlo.   Kamarádka, kterou už jsem dlouhou dobu neviděla  mi opatrně nabídla k vyzkoušení Aloe Vera gel Sivera a Colostrum, prý její syn měl ošklivý ekzém a tyto produkty mu pomohly.

„ Takových už bylo“ napadlo mě, ale asi po týdnu jsem se rozhodla, že to zkusím a výrobkům, o kterých jsem před tím nikdy neslyšela,  dám šanci. Po dohodě i s lékařem z infolinky jsem začala užívat postupně 0,5ml/na 1 kg váhy/ na 1 den a po 14 dnech jsem navýšila dávkování podle své váhy 65kg na 65ml na den- ráno a večer. Vyšetření pH moči bylo s hodnotou 5,8 opakovaně. Začala jsem užívat Probalance 3x denně 4 tablety. Po 14 dnech se pH upravilo na 6,8 – 7pH a já snížila dávkování na 2x 2 tablety denně.Pro posílení imunity Colostrum kapsle 2x denně 1 tabletu. Na kůži jsem stříkala nejdříve Spray 1. Pomoci a pak mazala Koncentrát. Zpočátku nastalo zhoršení / v průběhu 3.-4. týdne /, ale kamarádka mi přesvědčila  ať vydržím, že zlepšení určitě nastane. Moc jsem tomu nevěřila, ale postupně se mi kůže začala vysušovat a tak jsem několikrát denně mazala krémem s Propolisem a po několika týdnech / 6-8/ se fleky opravdu vyhojily a kůže byla zdravější. Neužívám žádné kortikoidní masti ani chemické léky! Nyní je to více jak rok, co jsem se seznámila s přírodními produkty a nedám na ně dopustit, vždyť mám více jak po 15. letech zaléčenou Lupenku!

Jarka

Chci se zeptat

logo facebook