Pomohlo mi
Odborníci radí...
mudr kacerovskaDoc. MUDr. Denisa Kacerovská, Ph.D.
mudr dolejsova MUDr.
Milena Dolejšová, Ph.D.
mudr truchlaMUDr.
Jana Truchlá
mudr kurkovaMgr.
Renata Kůrková
Tenhle web vznikl vlastně náhodou. Potkaly se dvě… Obě měly dlouhodobé problémy se zdravím a oběma pomohly produkty od Health & Beauty. Pomohly tak, že ty dvě to chtěly dát vědět dál. A tak se potkaly ještě s dalšími a vznikl tenhle blog. Někteří z nás přivedli i odborníky, kteří jim pomohli a kteří nemají problém mluvit za sebe. Děkujeme jim. Nevnucujeme nikomu žádné výrobky ani postupy. Ale všechny zkušenosti a příběhy tady popsané jsou pravdivé.
Proto jsme ho nazvali POMOHLO MI.
lopuch

O skutečně kvalitní doplňky stravy jsem se začala zajímat až, jak se říká, mi skutečně „začalo téct do bot“. Dlouhá léta jsem řešila problémy s překyselením žaludku, alergií a astmatem běžnými léky s kortikoidy, léky na snižování množství žaludečních šťáv, „růžovými pilulkami“ apod. Když jsem na podzim 2014 dostala těžký zánět průdušek, vyřadilo mě to skoro na 3 měsíce z běžné činnosti. Další tři měsíce jsem byla unavená, díky astmatu se mi stále špatně dýchalo, žaludek už bolel stále. Na doporučení lékařů i ze své vlastní iniciativy jsem v lékárně nechávala spoustu peněz, abych mohla „fungovat“.

V tu dobu jsem se zcela náhodou potkala se svou dávnou kolegyní, o které jsem věděla, že se zabývá zdravotní prevencí a pracuje s velmi kvalitními doplňky stravy Health & Beauty. Dala jsem na její rady a začala pravidelně užívat gel Aloe vera Freedom, Probiotik a Colostrum. Žaludek se zklidnil již během prvního měsíce a bolesti se již nevrátily ani při zvýšené psychické zátěži. Když začala pylová sezóna, ani jednou jsem nemusela použít inhalovací lék na astma, ačkoli jsem se bez něj žádnou sezónu neobešla. Vyřešila jsem překyselení celého organismu  s  Pro Balance. Únava zmizela! Je to super pocit, když se vám vrátí energie a můžete dobře dýchat bez inhalovacích prostředků!

Největší překvapení pro mne bylo, když jsem šla po 4 měsících užívání výše uvedených doplňků stravy na kontrolu hormonu štítné žlázy. Již 8 let mám hypofunkci a lékaři mi postupně zvyšovali chybějící hormon pomocí Euthyroxu. Při kontrole byla i paní doktorka velmi překvapená. Hormonu jsem měla dle krevních testů najednou moc a musela mi snížit dávku. Nedokázala vysvětlit, co se stalo, ale já byla velmi spokojená. Hned týden na to jsem šla na hematologii, kde jsem si měla nechat zkontrolovat hladinu homocysteinu, protože mám jednostrannou Leidenskou mutaci a můj homocystein byl původně nad povolenou hranicí. I zde jsem po těch 4 měsících zaznamenala úspěch, homocystein  se mi podstatně snížil! Jsem moc ráda, že mi osud postavil Ivanku do cesty!

Dáša

Chci se zeptat

logo facebook